Český Těšín - centrála společnosti:

Enter the name for this tabbed section: Adresa
Stacks Image 208

AC Steel a.s.


Strojnická 374
735 62 Český Těšín
Česká republika

Tel: + 420 910 804 804
E-mail: acsteel@acsteel.cz

IČ: 258 39 667
Společnost je zapsána v OR Krajského soudu v Ostravě, oddíl B, vložka 2176.
Enter the name for this tabbed section: Kontakty
Kilián Benroth
ředitel
Tel: +420 910 804 813
E-mail: benroth@acsteel.cz

Ing. Lucie Benrothová
finanční ředitelka
Tel: +420 910 804 820
Mobil: +420 777 68 48 14
E-mail: benrothova@acsteel.cz

Ing. Jiří Vojtylka
správa majetku
Tel: +420 910 804 822
Mobil: +420 702 15 20 10
E-mail: vojtylka@acsteel.cz

Dušan Indrák
prodej
Mobil: +420 607 144 055
E-mail: indrak@acsteel.cz

Karin Romanová
správce dokumentace ISO
ekolog společnosti
Tel: +420 910 804 810
E-mail: romanova@acsteel.cz

Andrea Kunzová
referentka oddělení realizace
Tel: +420 910 804 814
E-mail: kunzova@acsteel.cz

Ing. Monika Placzková
referentka oddělení realizace - správa IS
Tel: +420 910 804 821
E-mail: placzkova@acsteel.cz

Taťána Follnerová
referentka oddělení realizace
Tel: +420 910 804 818
E-mail: follnerova@acsteel.cz
Juraj Nikel
obchodní ředitel
představitel managementu pro kvalitu
Tel: +420 910 804 823
Mobil: +420 608 48 48 11
E-mail: nikel@acsteel.cz

Ing. Petr Kantek
prodej, nákup
Tel: +420 910 804 815
Mobil: +420 775 68 48 10
E-mail: kantek@acsteel.cz

Ota Grygier
logistika
Tel: +420 910 804 819
Mobil: +420 777 58 48 40
E-mail: grygier@acsteel.cz

Ing. Slavomír Szturc
produktový manažer
Tel: +420 910 804 861
Mobil: +420 727 986 366
E-mail: szturc@acsteel.cz

Petra Macurová
asistentka produktového manažera
Tel: +420 910 804 860
Mobil: +420 724 767 995
E-mail: macurova@acsteel.cz

Jana Niklová
referentka oddělení realizace
Tel: +420 910 804 812
E-mail: niklova@acsteel.cz

Linda Rapantová
referentka oddělení realizace
E-mail: rapantova@acsteel.cz

Ing. Marcela Chwastková
Oddělení obchodu a služeb dělení
Mobil: +420 602 537 065
E-mail: chwastkova@acsteel.cz

Ing. Radek Hermann
Manažer jakosti, technická podpora
Mobil: +420 724 508 172
E-mail: hermann@acsteel.cz
Enter the name for this tabbed section: Mapa
Designed by MARINICA © 2013 AC Steel a.s.  • Kontakt